Slovak Flag - Icon Slovak Flag - Icon Slovak Flag - Icon

O našej spoločnosti

Fotografia - hlavná budova

História spoločnosti sa datuje od roku 1974, kedy začali prvé práce na výstavbe nového mraziarenského komplexu na Slovensku. Prvé spracovanie ovocia a zeleniny sa uskutočnilo už v roku 1976. Podnik prešiel mnohými zmenami a  01.05.1992 vznikla akciová spoločnosť MRAZIARNE a.s. Sládkovičovo.

Naša spoločnosť sa nachádza v mestečku Sládkovičovo na území Trnavského kraja, v regióne okresu Galanta, s prístupom k diaľničnej sieti a železničnej tepne.

Devízou podniku sú veľkokapacitné skladovacie priestory a ponuka služieb v  oblasti zmrazovania a skladovania tovarov v mraziarenských , chladiarenských ako aj suchých skladoch, ktoré nevyžadujú špeciálny teplotný režim. Poskytujeme služby: balenia tovarov pre iných zákazníkov, etiketovanie tovaru, prenájom kancelárskych priestorov, prenájom priestorov na potravinársku prevádzku, prenájom garáží, parkovanie a prenájom priľahlých plôch pod zabezpečením kamerového systému a 24 hodinovej bezpečnostnej služby.

Fotografia - mraziarenský box

MRAZIARNE a.s. Sládkovičovo uskladňujú vo všetkých teplotných režimoch (mrazený, chladený i suchý sklad).

Disponujeme siedmimi mraziarenskými komorami, v ktorých sa mrazenie uskutočňuje prostredníctvom amoniaku. Celková hrubá kapacita týchto siedmich komôr predstavuje objem cca 44 000 m3, čo v prepočte predstavuje cca 12 000 paliet tovaru pri kalkulácií s objemom palety Euro (0,8x1,2x1,8m). Skladovanie sa uskutočňuje formou uloženia tovaru na Euro palety a na Box palety, t.j. formou regálového skladovania a box paletového uloženia. Skladovacia teplota vo všetkých komorách je minimálne -18°C v jadre tovaru.

Fotografia - hlavný vstup

Spoločnosť poskytuje možnosť využitia dvoch rýchlozmrazovacích tunelov s kapacitou 160 paletových miest. Rýchlozmrazovacia teplota je -40°C. Rýchlozmrazovacie tunely sú vhodné pre všetky potraviny živočíšneho a rastlinného pôvodu, hotové výrobky, polotovary a suroviny (všetky druhy mäsa, rýb, ovocia, zeleniny, húb...). Minimálne množstvo na rýchlozmrazovanie je 10 paliet.

V troch chladiarenských komorách je nastaviteľná teplota od 0 do 8°C podľa požiadaviek klientov. Kapacita týchto skladov je 648 paletových miest. Komory sú napojené na riadiaci systém snímania teplôt, takže teploty v komorách sú neustále monitorované.

Spoločnoť má k dispozícii suchý sklad o kapacite 300 paletových miest. Viac informácií o poskytovaných službách nájdete v sekcii služby.

Fotografia - mrazená zelenina

Spracovanie a výroba mrazenej zeleniny a mrazených zeleninových zmesí má svoju dlhodobú tradíciu, ktorá zostala zachovaná. V našej ponuke nájdete širokú škálu mrazenej zeleniny a zeleninových zmesí v rôznych baleniach.
Viac informácií o našich produktoch nájdete v sekcii výrobky.

Spoločnosť sa venuje obchodnej činnosti s predajom vlastných hotových výrobkov pre maloobchodné a veľkoobchodné siete. Našu aktuálnu ponuku výrobkov nájdete v ponukovom liste.

Pri spracovaní a balení poskytujeme služby aj pre požiadavky privátnych značiek z vlastných surovín ako aj surovín dovezených objednávateľom. Zabezpečujeme kompletné služby od maloobchodného balenia, balenia do kartónov, etiketovania, následného uskladnenia v našich skladovacích priestoroch až po konečnú expedíciu tovaru podľa objednávateľa.

Ukážka našich mraziarenských boxov

Fotka-boxy - Mraziaci box Fotka-boxy - Mraziaci box Fotka-boxy - Mraziaci box Fotka-boxy - Mraziaci box Fotka-boxy - Mraziaci box

Otvorte si fotogalériu a pozrite si viac fotografií.

Ak ste na našich stránkach nenašli konkrétne informácie, ktoré ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať či už telefonicky alebo emailom a ochotne vám pomôžeme, alebo poskytneme potrebné informácie k vašej spokojnosti.